4 důvody pro háček na kabelku1. Chrání Vaší kabelku před ušpiněním
2. Kabelku máte stále na očích, takže ji uchráníte před zloději
3. Udrží tašku až o váze 15 kg
4. Díky své skladnosti nezabírá žádné místo ve Vaší kabelce

Rady na co si dát pozor při nákupu

V poslední době se na trhu objevila celá řada háčků na kabelku v různých cenových kategoriích. Z tohoto důvodu je důležité zvýšit ostražitost při nákupu tohoto stylového doplňku.

  • Nosnost háčku na kabelku - každý háček má jinou nosnost, ta se většinou pohybuje od 4,5 kg do 15 kg. I přesto, že nosíte zpravidla lehčí kabelky, doporučujeme zakoupit háček s vyšší nosností, z důvodu vyšší kvality zpracování. Nosnost háčku musí být uvedena v popisu každého kvalitního produktu.
  • Protiskluzová podložka - v případě, že háček nemá na spodní straně umístěnou protiskluzovou podložku, dochází k jeho sklouznutí ze stolu společně i s kabelkou.
  • Háčky s krystaly Swarovski - některé modely jsou zdobeny třpytivými krystaly Swarovski. Jestli se jedná opravdu o krystaly Swarovski poznáte hlavně podle ceny. Cena háčku osazeného pravými krystaly Swarovski se pohybuje v rozmezí 400Kč - 1.500Kč.

Vaše komentáře

Viki

No ona to žádná novinka není, kolegyně mamky to používala už asi před 20 lety Já mám jeden taky, byl vloni jako dárek u nějakého časáku a je fakt super. Má to jenom jednu vadu, protože střídám víc kabelek, ne vždy se mi podaří ho mít s sebou.

Renča

Jeden srdíčkový háček jsem dostala od kamarádky a je to fajn vychytávka, kde s tím přijdu, tak to má úspěch. Akorát se hůře otvírá, proto se teď chci poohlédnout po klasickém kulatém tvaru.

Annett

Ahoj, já jsem jeden takový hezký háček na kabelku dostala od mamky svého přítele k Vánocům... Je to fakt super věc, tašky mám většinou dost těžké (řekla bych, že i 4 kila) ale háček zatím všechno unesl... Tomu mechanismu opravdu nerozumím, na fyziku jsem nikdy nebyla ale na stolech to opravdu drží... pro mě je to takový malý nepochopitelný zázrak :)

Kde najdete další informace?

Háček na kabelku - blbost nebo praktický doplněk?

Třpytivé háčky na kabelky

Nový módní trend, který Vám nesmí chybět v kabelce


Partnerské odkazy

Originální dárky pro ženy a šperky Swarovski Bagzoom.cz - Stylové dámské kabelky